GRAFIK ZAJĘĆ 2022

Na wszystkie zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy!
608 06 22 06
biuropollyartacademy@gmail.com

UWAGA! GRAFIK MOŻE ULEC ZMIANOM!

PAT – POLLY ART TEAMS – grupy turniejowe. Do tych grup obowiązują przesłuchania, które są przeprowadzane co roku we wrześniu.

*ZAPISY – zbieramy zapisy do grupy, zajęcia jeszcze się nie odbywają
**DOŁĄCZ – zajęcia odbywają się, można dołączyć do grupy
***GRUPA ZAMKNIĘTA – brak miejsc, nie można dołączyć do grupy

SALA BALETOWA

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartek Piątek Sobota

16:15-17:00
AKROBATYKA
5-7 lat
Agata
16:30-17:45
AKROBATYKA
8-11 lat
Kontynuacja
Łukasz G.
16:15-17:00
BABY BALET
6-7 lat
NEW
Ania
ZAPISY
16:30-17:45
AKROBATYKA
8-11 lat
Łukasz Z.
10:00-11:30
AKROBATYKA
8-11 lat
Agata
17:00-18:15
PAT KIDS
BALET
Kasia
17:00-18:15
PAT JUNIORS+ADULTS
AKROBATYKA
Agata
17:45-19:00
PAT KIDS
AKROBATYKA
Łukasz G.
17:00-18:15
PAT KIDS
BALET/SKOKI I TRICKI
Kasia/Ania
17:45-19:00
AKROBATYKA
12+
Łukasz Z.
18:15-19:30
BALET
12-18 lat
Kasia
18:15-19:15
PAT JUNIORS
T. FUNKCJONALNY
KOSTKI+PIRUETY
Dominika
19:00-20:00
MODERN/
CONTEMPORARY
11-13 lat
Dominika
18:15-19:30
PAT JUNIORS+ADULTS
BALET/SKOKI I TRICKI
Kasia/Ania
19:15-20:15
LADY DANCE
Dorośli
Ania
19:30-20:30
PAT JUNIORS+ADULTS
POINTY
Kasia
19:15-20:15
PAT ADULTS
T. FUNKCJONALNY
KOSTKI+PIRUETY
Dominika
19:30-20:30
MINI FORMACJE
POLLY ART TEAMS
20:15-21:15
BALET
18+
Ania

SALA TANECZNA

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartek Piątek Sobota
16:45-17:15
PAT JUNIORS
PRZYGOTOWANIE
MOTORYCZNE
Ewa
16:15-17:15
SHOW DANCE
6-7 lat
NEW
Dominika
16:15-17:00
AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA
4-5 latki
Kontynuacja
Dominika
16:30-17:00
POLLY ART TEAMS
PRZYGOTOWANIE
MOTORYCZNE
Dominika
16:15-17:00
AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA
4-5 latki
NEW
Ania
10:00-12:00
MINI FORMACJE
POLLY ART TEAMS
17:15-18:15
PAT JUNIORS
CHOREOGRAFIA
Ewa
17:15-18:15
MODERN/
CONTEMPORARY
8-10 lat
Dominika
17:00-18:00
SHOW DANCE
6-7 lat
Kontynuacja
Dominika
17:00-18:15
PAT JUNIORS+ADULTS
JAZZ/CONTEMPORARY
Ania/Dominika
17:00-18:00
JAZZ
8-11 lat
Ania
ZAPISY
18:15-19:15
PAT KIDS
CHOREOGRAFIA
Ewa
18:15-19:15
PAT ADULTS
CHOREOGRAFIA
Ewa
18:00-19:00
SHOW DANCE
8-10 lat
Dominika
18:15-19:15
PAT KIDS
JAZZ/CONTEMPORARY
Ania/Dominika
18:00-19:00
BALET
8-11 lat
Ania
19:15-20:00
PAT KIDS
T. FUNKCJONALNY
KOSTKI+PIRUETY
Ewa
19:15-20:15
PAT JUNIORS
CHOREOGRAFIA
Ewa
19:00-20:00
PAT KIDS
CHOREOGRAFIA
Ewa
19:30-20:30
PAT ADULTS
CHOREOGRAFIA
Ewa
19:00-20:30
TEATR TAŃCA
14+
Paulina
ZAPISY
20:15-21:15
STRETCHING
Dorośli
Karolina
20:15-21:30
MODERN JAZZ
20+
Paulina
20:30-21:30
BE FIT
Dorośli
Ania
ZAPISY

SALA AERIALOWA

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartek Piątek Sobota
16:45-18:00
POLE DANCE
podstawy
NEW
Marysia
ZAPISY
17:00-18:15
POLE DANCE
śr-zaaw II
Agnieszka
17:30-18:30
AERIAL HOOP
11-15 lat
śr-zaaw
Karolina
16:15-17:00
BABY BALET
4-5 lat
NEW
Paulina
16:30-17:45
SHOW DANCE
11-13 lat
Dominika
10:00-11:15
POLE DANCE
podstawy
NEW
Agnieszka
18:00-19:15
POLE DANCE
podstawy
NEW
Marysia
18:15-19:30
POLE CHOREO
NEW
Agnieszka
DOŁĄCZ
18:30-19:30
AERIAL HOOP
11-15 lat
podstawy
NEW
Karolina
17:00-17:45
BABY BALET
4-5 lat
Kontynuacja
Paulina
18:00-19:15
POLE DANCE
podstawy I
Agnieszka
19:15-20:30
POLE DANCE
śr-zaaw I
Agnieszka
19:45-20:45
AERIAL HOOP
śr-zaaw I
Karolina
19:30-20:30
AERIAL HOOP
śr-zaaw II
Karolina
17:45-18:30
BABY BALET
6-7 lat
Kontynuacja
Paulina
19:15-20:30
POLE DANCE
podstawy
NEW
Agnieszka
20:30-21:45
POLE DANCE
podstawy II
Agnieszka
20:45-21:45
AERIAL HOOP
podstawy
NEW
Karolina
19:15-20:30
MODERN JAZZ
14+
Ania